01.DRUK WIELKOFORMATOWY

02.DRUK UV

03.NAKLEJKI, MAGNESY, INNE...

04.GOTOWE PRODUKTY

Folia wylewana

Cena

73.80
netto: 60.-
za 1 szt. netto: 60.-

Folia wylewana charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu - po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki takiej strukturze posiada właściwości niezbędne przy aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych: zderzaki, lusterka, uszczelki. Folia wylewana zamienia Twój samochód w mobilny nośnik reklamowy. Aby mógł służyć Ci jak najdłużej, zalecamy uszlachetnić folię laminatem.

Folie wylewane są one przeznaczone do najbardziej wymagających aplikacji tworzonych reklam. Jest to absolutna czołówka w ofercie samoprzylepnych folii używanych w reklamie. W praktyce proces obróbki folii wylewanych ma za zadanie spowodować, aby folia nie wracała do zapamiętanego położenia. Folia po odpowiednim wygrzaniu ma zapamiętać swoje nowe kształty na obłościach i wklęsłościach podkładu i pozostać w tej pozycji.

Folie wylewane stosujemy głównie do wykonywania reklam na nieregularnych powierzchniach wyklejanych na powierzchniach nieregularnych. Najczęściej są to wszelkiego rodzaju auta, pojazdy gdzie powierzchnie pod aplikację posiadają wgłębienia, wtłoczenia, zaokrąglenia, obłości itp. Folie wylewane są używane najczęściej do wykonania reklamy cało powierzchniowej na pojeździe. Oczywiście folie wylewane znakomicie sprawdzają się przy tworzeniu różnego rodzaju grafik łączonych: pełno kolorowych z grafikami wektorowymi.. Wykonujemy przy jej użyciu np. pełno kolorowe grafiki reklamowe, aplikacje zmiany koloru pojazdu, collage’u reklamowego składającego się z elementów wklejki zadrukowanej aplikacji z grafiką wektorową.

Specyfikacja

rodzaj samoprzylepna
szerokość w mm 1370
długość w m 50
grubość 55 µm
kolor bezbarwna i biała
powierzchnia połysk
przeznaczenie do ekstremalnych zastosowań, w grafice na pojazdach, również w przypadku przetłoczeń.